KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11018246
nr 1101 8246
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Oljemålning, Elis Ryberg (1919-1985). Springbrunn, signerad. Olja på duk, 53x64 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 10 april 2017
kl 20:25:43
800 kr
1.000 kr
Elis Ryberg
Läs mer om Elis Ryberg